Autorzy

Adam „Abnormis” Hutnikiewicz

adam_portret_bez_luny

Prawem ziemi Kanadyjczyk, prawem krwi Polak, prawem kaduka osiadły w Szczecinie. Lekko niedopieczony licencjat filozofii, którego rok dzieli od potencjalnego bezrobocia. Entuzjasta fantastycznej beletrystyki, pączków z nadzieniem i fizykalizmu. Pisarski tachion, próbujący swoich sił w różnych formach literackich. Miazmat refleksyjnego myślenia. Wśród gier pieszczący głównie rozmaite cRPGi, nie stroniący także od jakichkolwiek innych gatunków, jeżeli tylko trafi się w nich coś interesującego. 

 

zdj

Kamil Sikora

Z wykształcenia inżynier oprogramowania. Absolwent Politechniki Krakowskiej oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego, na którym ukończył Produkcję Gier Wideo. W między czasie obronił także dyplom na Polsko-Amerykańskiej Szkole Biznesu – Institute of Business Studies, zajmując się tematyką wprowadzania na rynek i promocją gier komputerowych. Całości artystycznego chaosu dodaje ukończenie Państwowej Szkoły Muzycznej im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie. Jak więc widać, klawiaturze fortepianu wyjątkowo blisko do klawiatury komputera. W gruncie rzeczy, klawiatura to klawiatura. Reszta to czysta improwizacja.

Na przestrzeni ostatnich kilku lat zajmuje się głównie analizą mikroekonomiczną przedsiębiorstw, analizą otoczenia konkurencyjnego oraz audytem strategii marketingowych w poszukiwaniu wąskich gardeł oraz innych zawodności. Stoi także na czele irlandzkiego Bandoneon Games, skupiającego się na projektowaniu gier marketingowych oraz zastosowaniach grywalizacji w przedsięwzięciach biznesowych.

Bartek „Shadow” Musajew

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s